İnnovativ startaplar yerli bazarı hərəkətləndirir II HİSSƏ Seçim sadədir: Yerli istehsal olmalı, məhsulu istehsalçı özü satmalı, məhsullar təzə və keyfiyyətli olmalıdır İnnovativ startaplar yerli bazarı hərəkətləndirir KOBİA tərəfindən maarifləndirici flayer və bukletlər hazırlanıb Kənd təsərrüfatı, sənaye və xidmət sektorlarında çalışan sahibkarların müraciətlərinə baxılıb Ağdaşın biznes imkanlarının reallaşdırılması sahibkarların iştirakı ilə müzakirə edilib “Startap” şəhadətnaməsi almış KOB subyektlərinin sayı 199-a çatıb “KOB-ların yaşıl keçidi üçün Bakı İqlim Koalisiyası: Qadınların rolunun artırılması” mövzusunda panel müzakirə keçirilib "CBC FM"in "İqtisadi həftə" verilişi “Uğurlu tərəfdaşlıqda xanım sahibkarlar” layihəsi başa çatıb
KOBİA-da 2025-ci ilin ilk vətəndaş qəbulu keçirilib 28.01.25
KOBİA-da 2025-ci ilin ilk vətəndaş qəbulu keçirilib
Qəbulda iştirak edən sahibkarların müraciətləri dinlənilib, onların biznes fəaliyyəti ilə bağlı sualları cavablandırılıb.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyində (KOBİA) 2025-ci il üzrə ilk vətəndaş qəbulu keçirilib. KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov qəbulda iştirak edən sahibkarların biznes fəaliyyəti ilə bağlı müraciətlərini dinləyib, suallarını cavablandırıb.
Qəbul zamanı qaldırılan bir sıra məsələlərin araşdırılacağı və Agentliyin səlahiyyətləri çərçivəsində həlli istiqamətində müvafiq tədbirlərin görüləcəyi diqqətə çatdırılıb.
Qeyd edək ki, sahibkarlar KOBİA-nın fəaliyyət istiqamətlərinə dair məsələlərlə bağlı 131 Çağrı Mərkəzinə, həmçinin www.smb.gov.az internet səhifəsindəki “Müraciətlər” bölməsində qeydiyyatdan keçməklə Agentliyin rəhbər şəxslərinin qəbuluna yazıla bilərlər.