3 | Yuxarı Qarabağ regional koordinatorluğu | Emil Nəcəfli | İşğaldan azad edilmiş ərazilərdə qadınlar, gənclər və əlilliyi olan şəxslər üçün sahibkarlıq imkanları | 14.03.2025 11:00 | • Laçın rayonunda Azərbaycan Respublikası Prezidentinin xüsusi nümayəndəliyi • Gənclər və İdman Nazirliyi • Azərbaycan Respublikasının Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi • Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi • Əmlak Məsələləri Dövlət Reyestri Xidməti • Dövlət Vergi Xidməti • Aqrar Kredit və İnkişaf Agentliyi • Dövlət Məşğulluq Agentliyi • Sahibkarlığın İnkişafı Fondu • Azərbaycan Gənclər Fondu • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Müvəkkil kredit təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Görüşün keçiriləcəyi yer barədə ətraflı məlumat veriləcəkdir. | 055 200 04 39 emil.najafli@smb.gov.az | • Laçın rayonu |
Join Zoom Meeting https://us06web.zoom.us/j/83293386273?pwd=l80KEyvO9abycrQlr49vbWI0RdYRka.1 | ||||||||
Meeting ID: 832 9338 6273 Passcode: 995000 | ||||||||
4 | Naxçıvan regional koordinatorluğu | Ağəli Əhmədov | Bağçılıq və üzümçülük sahəsində mövcud imkanlar, çətinliklər və perspektivlər | 14.03.2025 11:00 | • Naxçıvan Muxtar Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi • Naxçıvan Muxtar Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi • Babək Rayon İcra Hakimiyyəti • Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi • Dövlət Məşğulluq Agentliyi • Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi • Naxçıvan Muxtar Respublikası Sahibkarlığın İnkişafı Fondu • Aqrar Sığorta Fondu • Müvəkkil kredit təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Babək rayonu, Hacıvar kənd İnzibati Ərazi Dairəsi üzrə Nümayəndəlik | 055 219 20 64 aghali.ahmadov@smb.gov.az | • Babək rayonu |
5 | Dağlıq-Şirvan regional koordinatorluğu | Abas Abasov | Aqrar sığorta sahəsində mövcud imkanlar, problemlər və perspektivlər | 14.03.2025 11:00 | • Ağsu Rayon İcra Hakimiyyəti • Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti Daşınmaz Əmlakın Dövlət Kadastrı və Reyesteri Publik Hüquqi Şəxsi • Aqrar Sığorta Fondu • Aqrar Sığorta Müştərək Sığorta Şirkəti ASC • Ağsu Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər)Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Müvəkkil kredit təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Ağsu rayonu, Bico kəndi | 055 200 04 35 abas.abasov@smb.gov.az | • Ağsu rayonu |
6 | Gəncə-Qazax reginal Koordinatorluğu | Süleyman Tağıyev | Sənaye sahəsində mövcud imkanlar, çətinliklər və perspektivlər | 14.03.2025 11:00 | • Dövlət Gömrük Komitəsi • Gəncə şəhər İcra Hakimiyyəti • İqtisadi Zonaların İnkişafı Agentliyi • Dövlət Vergi Xidməti • Sahibkarlığın İnkişafı Fondu • İqtisadiyyat Nazirliyinin Gəncə-Qazax regional bölməsi • Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidməti • Azərbaycan Standartlaşdırma İnstitutu • Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi • "Azərişıq" ASC • "Azərqaz" İB • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Müvəkkil kredit təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Gəncə şəhəri, Gənclər Evi | 055 500-12-18 suleyman.taghiyev@smb.gov.az | •Gəncə şəhəri |
7 | Quba-Xaçmaz regional koordinatorluğu | Asif Cəfərov | Turizm sahəsində fəaliyyət göstərən sahibkarların fəaliyyəti istiqamətlərində mövcud imkanlar, çətinliklər və perspektivlər | 16.03.2025 11:00 | • Quba rayon İcra Hakimiyyəti • Dövlət Turizm Agentliyi • Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi • Dövlət Məşğulluq Agentliyi • Dövlət Vergi Xidməti • Sahibkarlığın İnkişafı Fondu • İqtisadiyyat Nazirliyinin Quba-Xaçmaz regional bölməsi • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Azərbaycan Turizm Agentlikləri Assosiasiyası • Azərbaycan Turizm Bələdçiləri Assosiasiyası • Azərbaycan Hotel Assosiasiyası • Müvəkkil kredit təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Quba rayonu, Heydər Əliyev Mərkəzi | 055 200 03 67 asif.jafarov@smb.gov.az | • Quba rayonu |
8 | Şəki - Zaqatala regional Koordinatorluğu | Fuad Əliyev | Qida məhsulları istehsalı sahəsində mövcud imkanlar, çətinliklər və perspektivlər | 17.03.2025 15:00 | • Zaqatala Rayon İcra Hakimiyyəti • Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi • Dövlət Məşğulluq Agentliyi • Dövlət Vergi Xidməti • İqtisadiyyat Nazirliyinin Şəki-Zaqatala regional bölməsi • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Azərbaycan Qida və İçki Sənayeçiləri Assosiasiyası • Müvəkkil kredit təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Zaqatala rayonu, Heydər Əliyev Mərkəzi | 055 500 12 40 fuad.aliyev@smb.gov.az | • Zaqatala rayonu |
9 | Bakı və xüsusi zonalar üzrə koordinatorluq | Əbülfəz Mehdisoy | Turizm bələdçiləri üçün yeni inkişaf imkanları və perspektivlər | 17.03.2025 11:00 | • Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi • Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi • Dövlət Turizm Agentliyi • Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi • Dövlət Vergi Xidməti • Sahibkarlığın İnkişafı Fondu • Mədəniyyət Nazirliyi • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Azərbaycan Turizm Agentlikləri Assosiasiyası • Azərbaycan Qida və İçki Sənayeçiləri Assosiasiyası • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Bakı KOB evi | 055 200 14 53 abulfaz.mehdisoy@smb.gov.az | • Bakı şəhəri |
10 | Abşeron regional koordinatorluğu | Amil İsmayılov | Heyvandarlıq sahəsində mövcud imkanlar, çətinliklər və perspektivlər | 18.03.2025 11:00 | • Xızı Rayon İcra Hakimiyyəti • Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi • Dövlət Məşğulluq Agentliyi • "Aqrar Sığorta Müştərək Sığorta Şirkəti" ASC • Aqrar Kredit və İnkişaf Agentliyi • Sahibkarlığın İnkişafı Fondu • İqtisadiyyat Nazirliyinin Abşeron regional bölməsi • Xızı Dövlət Aqrar İnkişaf Mərkəzi • Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası • Azərbaycan Fermerlər Assosiasiyası • Müvəkkil Kredit Təşkilatları • Müvafiq sahibkarlıq subyektləri | Xızı rayon, Şorabad qəsəbəsi | 055 250 78 51 amil.ismayilov@smb.gov.az | • Xızı rayonu |