Biz Azərbaycanın sosial-iqtisadi inkişafını bilavasitə sahibkarlıqla, onun inkişafı ilə bağlayırıq
Gənclərin sahibkarlıq fəaliyyətinə marağı artır İnnovativ startaplar yerli bazarı hərəkətləndirir II HİSSƏ Seçim sadədir: Yerli istehsal olmalı, məhsulu istehsalçı özü satmalı, məhsullar təzə və keyfiyyətli olmalıdır İnnovativ startaplar yerli bazarı hərəkətləndirir KOBİA tərəfindən maarifləndirici flayer və bukletlər hazırlanıb Kənd təsərrüfatı, sənaye və xidmət sektorlarında çalışan sahibkarların müraciətlərinə baxılıb Ağdaşın biznes imkanlarının reallaşdırılması sahibkarların iştirakı ilə müzakirə edilib “Startap” şəhadətnaməsi almış KOB subyektlərinin sayı 199-a çatıb “KOB-ların yaşıl keçidi üçün Bakı İqlim Koalisiyası: Qadınların rolunun artırılması” mövzusunda panel müzakirə keçirilib "CBC FM"in "İqtisadi həftə" verilişi
"Marketinqin əsasları və satışın təşkili" və "Bizneslər üçün sosial şəbəkələrdən düzgün istifadə" mövzularında təlimlər keçiriləcək 10.02.23
"Marketinqin əsasları və satışın təşkili" və "Bizneslər üçün sosial şəbəkələrdən düzgün istifadə" mövzularında təlimlər keçiriləcək
Fevralın 11-də KOBİA-nın Bakı KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Marketinqin əsasları və satışın təşkili" və "Bizneslər üçün sosial şəbəkələrdən düzgün istifadə" mövzularında təlimlər keçiriləcək.
Saat 10.00-da keçiriləcək "Marketinqin əsasları və satışın təşkili" mövzusunda təlimdə marketinq nədir, brend anlayışı və onun marketinqdə əhəmiyyəti, kommunikasiya əməliyyatları, satış və onun təşkili prosesi, “B2C”, “B2B” və “B2G” satışın təşkili ilə bağlı məlumat veriləcək.
Saat 15.00-da təşkil olunacaq "Bizneslər üçün sosial şəbəkələrdən düzgün istifadə" təlimində isə “Facebook”da reklam qaydaları, reklamların şəxsi profildən və ya biznes menecerdən yerləşdirilməsi, “İnstagram” reklamlarında vacib məqamlar, targetinq nədir və necə qurulur məsələlərinə dair iştirakçılara məlumat veriləcək və onları maraqlandıran suallar cavablandırılacaq.
Hər iki təlim “Bakı KOB evi”ndə keçiriləcək. Təlimlərdə iştirak etmək istəyənlər (+994 70) 300 80 02 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya və ya baki@kobim.az elektron poçt ünvanına müraciət edə bilərlər. Təlimlər ödənişsizdir.