Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Мы связываем социально-экономическое развитие Азербайджана непосредственно с предпринимательством и его развитием.
«5-я демо-выставка местных компаний» будет проведена Стартапер создал первую «умную кухню» в Азербайджане Продолжается прием документов на 5-й конкурс грантов 184 коммерческих спора были положительно разрешены в пространстве медиации, действующем в «Бакинском Доме KOB» Проведены тренинги «развитие МСП-предпринимательство» Состоится заседание Рабочей группы по «Корпоративному управлению, инвестиции и корпоративной социальной ответственности» Состоялась онлайн-встреча по кластеризации Началась регистрация на национальный тур, который проходит в рамках «AIM Congress»! Состоялась встреча с итальянской компанией Завершились тренинги по предпринимательству «Молодой стартап»
Международный курс повышения квалификации

Powered by Froala Editor

 

Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2023
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1“VEYSELOGLU” LLCMəmmədov NazimCOGNOS –tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri     (Azərbaycan- Ukrayna-Moldova – beynəlxalq qrup05-19 fevral 2023- cü il
2“Nobel Energy Management” LLCAğakişiyev VüsalAHP Tədris mərkəzi 11-24 iyun 2023-cü il      
3“WESA” LLCƏskərova GültəkinAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
4“ADENTTA” LLCRasimoğlu TuralAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
5“Bulud Telecom”Çıraqzadə ÇinarəAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
6“Caravan Logistics” LLCQaçayev MarlenAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
7“Araz Supermarket” LLCQarayev RəşadAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
8SOCAR-KBRMuradov BahadurAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
9“Facility Managment Group”Nadirli VüqarAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
10“Bestcomp Group” CJSCRüstəmova AsiyaAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
11Private ownershipHacıyev HikmətAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
12“NORM” OJSCMuxtarov ToğrulAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
13“NORM” OJSCŞamilzadə OrxanAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
14M-ComplexBağırov AyazAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
15“Intelligent Services and Solutions Company” LLCKərimov RizvanDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
16Absheron Logistic CenterRəsulzadə Natiq  DIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
17“Engin” LTDƏhmədov ElçinDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
18“HECOTEC” LLCRüstəmov FəriyazDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
19“Avtomatika Az” LLCHəşimov FərhadDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
20FEB PackagingBağırov FəridDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
21“Cafe del Mark” LLCƏhmədli NemanDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
22“Paprec Energy” AzerbaijanAğayev DəyanətDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
23“Jafar Group” LLCCəfərov EminDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
24“IDEA” LlCƏlisoy AydınCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
25“Prior Leasing” OJSCBağırov NijatCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
26“Agritex” LLCAbdullayev RamilCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
27“Edtesk” LLCXəlilov ŞahinCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
28“Progress Garden”Abbasov YaqubCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
29“Azersun” HoldingHəsənova AynurəCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
30Agricultural Innovation and Supply CompanyAğazadə JaləCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
31“Kercom” LLC Mr.Bee honey brandKərimova FidanCOGNOS Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri16-27 oktyabr 2023-cü il
32SOCAR-KBRƏsədov ZaurCDC,  KÖLN şəhəri    12-25 noyabr 2023-cü il  
33Bonega ConsultingQurbanova FizzəCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
34STATE OIL COMPANY OF AZERBAIJAN REPUBLICSüleymanov İsmayılCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
35Nobel Energy Management LLCÖmərov RaminCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
36“Port of Baku”Məmmədzadə AqilCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
37"Agricultural Innovation and Supply Company" OJSC (in the retail sector known for our gubre.az sales network)Hüseynov AnarCommit Tədris Mərkəzi, Berlin2023-cü il  

 


Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2022
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1Sigma Energy Marine FZE branch office in Azerbaijan Republic (SIENMAR)Abdullayeva GünayAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
2"Kurdamir Buzxana" OJSCƏliyev VaqifAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
3Azeri Dry TechAllahverdiyev ElnurAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
4MUSK LLCBabayev BəhruzAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
5BIOROPEAN LLCBədirxanlı ŞahinAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
6Qolat  Sport ServiceBağırov SəidAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
7“Agromall” LLCBayramov RuhinAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
8Ontreeps Supreme AgencyFərzəliyeva NarminAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
9“Igglo” LLCHəsənli SəidAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
10“Azerconnect” LLCHüseynov MustafaAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
11“Kristal” LTD Hidayətova AfətAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
12“Turan Trade”  LLCİsmayılov ElçinAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
13ELKUR LLCCavadzadə TuralAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
14Azerbaijan Management and Investment CorporationKazımov ƏhədAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
15Bakinity DistributionMailoğlu AllahverdiAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
16Total Express Logistics and Broker ServicesMammadqasımov QəribAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
17OrionliftMəmmədzadə AkifAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
18Kristal LLCMehdiyev MirhəmidAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
19"HiTech Legal" LLCSalmanova GülnazAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
20SOCAR PETROFAC LLCYolçuyev RuslanAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
21Özəl şirkətSəbzəliyeva MayaAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
22BRIZ Group LLCQasımov TaleAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
23Pasha Construction LLCAbbasova ArifəDIBERATUNG Tədris Mərkəzi –Hamburq şəhəri28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
24Veyseloglu LLCAğayev VüqarDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
25UMAY LLCƏlibaxşıyea FərqanəDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
268 no Dental Clinic LLC by ReferansAliyev ƏlibəyDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
27EUROMONITOR INTERNATIONALƏmrahova GünelDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
28Eurodesign CJSCBabayev FəridDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
29LilacBabayeva NigarDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
30Facility Management Group LLCGuliyev ElginDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
31Yurd TelecomBatıyev ElvinDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
32Zeytun Pharmaceuticals LLCMəhərrəmova AyselDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
33Euroclima LLCMəmmədəlibəyli AynurəDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
34Bakı Tikiş evi ASCMəmmədhüseynov NurlanDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
35Nobel Energy ManagementMəmmədova VəfaDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
36Baku Textile CompanyNərimanov ElçinDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhərinoyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
37Norm OJSCOrujlu  NurlanDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   


Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2021
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1.“Gilan Inshaat”Abışov ElçinMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
2.“GRC” Leadership and Consulting CompanyƏhmədova SəbinəMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
3.“MAN-G” dizayn və tikinti şirkətiQasımov MansurMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
4.“Azerbaijan Railways”Quliyev OrxanMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
5.“Komart” MMCHəsənli FərdiMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
6.“Shamkir Agropark” MMCİsgəndərov FuadMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
7.“Finex” MMCMəmmədli ValidMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
8.“Shamkir Agropark” MMCMürvətov KamranMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
9.“Optimal Elektronika” MMCMəmmədova JaləMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
10.“PASHA Life Insurance” QSCHuseynova TəhminəMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
11.“Oracle Corporations” MMCAdıgözəlov ElmarMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
12.“Premium Liquids”MMCƏhmədli TəbrizMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
13.“Polisan-Azerbaijan” MMC Bağırov VüsalMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
14.“Lu-Mun” Holding Qurbanzadə CavidMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
15.Azerbaijan RailwaysSəmədov AbidMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
16.  Global Energy SolutionsTağıyev SalmanMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
17.  “Invest-EM”Abbasov RamilBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
18.  “AzMarketing” MMCAbutalıbov RasimBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
19.  “Atena Group” CJSCƏhmədzadə İnciBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
20.  “Facility Management Group” MMCƏliyev AzadBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
21.  “MKT-IK” MMCBabayev MuradBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
22.  “Kaspian Investment Kompani” MMCBağırov İmranBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
23.  Education HUB İsmayılova GülnarəBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
24.  Baku High Oil School İsrafilov RuslanBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
25.   Technological Transport Department of SOCARNəbiyev İsmayılBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
26.  “Tovuz Retail” MMCNəsibli ZaurBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
27.  Bravo Azerbaijan Supermarket Novruzova GüldəstəBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
28.  “AZECOLAB Company” MMCRəhimov ElnurBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
29.  “Cenub Mirvarisi” MMCRzayeva AynurBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
30.  “Head of Chinar Auto Transport” MMCYaqubov Yaqub Business Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
31.  “Avto Motor Servis” MMCBağırlı OrxanBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il





Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2020
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1.“UP INTERNATIONAL” MMCAbdullayev ElbəyBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
2.“Embawood” MMCAğalarov MirəhmədBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
3.Qlobal TFDƏliyev AzərBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
4.“Prometal” MMCƏsədov VüqarBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
5.“Grand Agro Invitro”Bayramzadə GünelBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
6.“Proline Chemicals” MMCQəhrəmanlı Murad Bildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
7.“SAT Group” MMCQəhrəmanov AzadBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
8.“Veyseloglu” şirkətlər qrupuHacıağabəyli FəridBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
9.Nar (Azerfon)Həsənov TuralBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
10.“166” Logistika şirkətiİmamquliyev RuslanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
11.“North West” tikinti şirkətiCəfərov OrxanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
12.SHAHDAG MOUNTAIN RESORTCahngirov RaufBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
13.“SMINAGRO” MMCMəmmədov SoltanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
14.“Agro Food Investments”  Nərimanov ElvinBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
15.“IMZA Group” MMCRzayeva GunayBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
16.  “Az In construction” MMCSəfərov CavidanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
17.  “Azershakar” MMCYusifbəyli SəbuhiBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
18.  “Veyseloglu” MMCZeynalov ZaurBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
19.  Azersun HoldingAbdullayev RəfaelvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
20.  “Alarna” MMCAşırova NərminvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
21.  “Univeks” MMCHəsənzadə FəridvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
22.  Azərbaycan Respublikasının Dövlət Reklam AgentliyiMusazadə JaləvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
23.  “Veyseloglu” MMCOrucov SənanvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
24.  “Pasha Life Insurance” ASCRəhimov RüstəmvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
25.“Set Medical” MMCVəlizadə ƏşrəfvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
26.Şirinov İlgar Eldar oğlu – fərdi sahibkarŞirinov İlqarvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
27.“Pasha Construction” MMCHəsənova NigarvMR_IR-AZ-BY-MD_Conoscope (HİBRİT)                    19 oktyabr-17dekabr 2020-ci il                          





Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2019
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1.“Əbiyev Tehran” fərdi sahibkar  Əbiyev TehranAkademie International,     Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
2.“Azərsun Holding” MMCƏmrahova Sona Akademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
3.“Namigoghlu Persimmon Farm” MMCBayramov SeymurAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
4.“Karvan-L” MMCQəfərova RənaAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
5.“Yalama Aqropark” MMCGözəlov İlkinAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
6.“Baku Universal Machine Building” MMCHacıverdiyev RüfətAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
7.“Crispa Snacks” MMCCabbarov  NahidAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
8.“Grand-Agro” MMCCəfərov RövşənAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
9.“Aqrokimya Azərbaycan” MMCKərimov  RəşadAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
10.“Gilan” Sənaye Qrupu Xəlilov Turan Akademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
11.“Agro Investments” MMCMəhəmmədəlizadə ElğünAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
12.“IT System Solutions” MMCNəsibli EminAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
13.    “Grand-Agro İnvitro” MMCSadıqzadə NərgizAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
14.“AZERSUN” HOLDINGSalmanov ƏlikramAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
15.ECOS - Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər AgentliyiTağıyev Abbas Akademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
16.ECOS - Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər AgentliyiZeynallı NofəlAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
17.“Grand Agro Invitro” MMCZeynalov TalehAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
18.    “Hikmetoglu Transport”Abbasov RövşənAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
19.    SOCAR Oil and Gas Construction TrustƏsgərov NemətAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
20.    “Diamond Glass Azerbaijan” MMCBayramov AzərAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
21.    “CPC LLC -Corn processing company”Hacıyev VüqarAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
22.    “Amrahbank “ ASCHacıyeva ŞəfiqəAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
23.    “EMBAWOOD” MMC Ismayılov AnarAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
24.    “Altair Technologies” MMCCəfərov BalağaAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
25.    Azercell Məmmədov VəliAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
26.    “Neuron Technologies”Möhsümzadə TuralAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
27.    SOCAR POLYMERMustafazadə TuralAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
28.    “Destec Group” MMCNəbiyev AnarAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
29.    PAOS Pest ControlPaşayev OrxanAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
30.    Araz SupermarketRamazanlı MüşfiqAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
31.    “Aztikintiyol” MMCRüstəmov RenatAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
32.    “Sabah Group” MMCSultanov TuralAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
33.    “Facet” MMCYolçuyev FizuliAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
34.    “ALISON Group” MMCMehdiyev NizamiAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
35.    “Gilan and Knauf” MMCMəmmədov CeyhunAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
36.    SOCARXasməmmədov BunyadIMAP Gmbh, Düsseldorf02 sentyabr – 27 sentyabr 2019-cu il                                    
37.    Food Products' Procurement and Supply OJSCƏliyeva Fidan Deutsche Management Akademie Niedersachsen. Celle23 sentyabr -18 oktyabr 2019-cu il   
38.    “AzGranata” MMCŞirəlizadə CəlalDeutsche Management Akademie Niedersachsen. Celle23 sentyabr -18 oktyabr 2019-cu il   

Powered by Froala Editor

Powered by Froala Editor